Tohle je moje štěstí

13. května 2018 v 20:03 | Hell |  Téma týdne
1000 a jedna odpověď
Na otázku "Co je štěstí," odpoví každý jinak. Možná dokonce i každý den se může u jednotlivce odpověď měnit. U mě tedy rozhodně. Záleží na tom, co právě prožívám, jak se cítím, co se povedlo, nebo naopak nepovedlo.


Dnes je významný den
Speciálně dnes (samozřejmě i jindy, ale dnešek je obzvlášť výjimečný) si uvědomuji, že mám ohromné štěstí, protože mám skvělou mámu, která za mnou za všech okolností stojí, podporuje mě, miluje mě nade všechno na světě a vždycky tady pro mě byla, je a bude.

Mám štěstí
I když se všechno zdá ztracené a propadám zoufalství, protože nic nevychází tak, jak bych si přála, tak maminka s tatínkem jsou ten domov, kam vždycky můžu přijít a cítit se v bezpečí a odcházet domů zase s nadějí, že bude líp, a i kdyby ne, tak tyhle dva lidi tu pro mě i tak jsou.

Mám štěstí, že mám rodiče, kteří jsou na mě pyšní a věří, že dokážu i to, čeho se sama bojím.
Mám štěstí, že si to uvědomuju.
Mám štěstí, že jsem dneska mohla popřát mamince to nejlepší ke Dni matek (a vychutnat si obídek, který s láskou připravila) a dát jí její oblíbené višně v čokoládě.

Mám štěstí, že tyhle dva lidi, které oba miluju a vím, kolik toho pro mne za celý život udělali, bydlí sotva deset minut ode mě (nebo já od nich…? To je fuk, každopádně je znát, že vylétnutí z hnízda byl můj první letecký zážitek a přistávací dráha pro jistotu dostatečně blízko…).

Tenhle domov je moje štěstí
Zkrátka, i kdyby se mi smůla lepila na paty kanagonem, mám ohromné štěstí, protože vždycky mám kam jít s vědomím, že tam pro mě vždycky bude pohlazení, pochopení nebo plná lednička.

Hell
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | Web | 13. května 2018 v 20:29 | Reagovat

MÁŠ štěstí, domov a rodiče jsou velkou jistotou do života ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se