Princ na bílém koni

6. května 2018 v 18:29 | Hell |  Téma týdne
Dřív nebyl čas..
Po vcelku produktivně strávené neděli, kdy jsem vstala v 6 ráno, po snídani šla na hodinovou procházku s Herbem, poté na nákup, k našim na dopolední kávičku, pak jsem uklízela, prala, vařila, (konečně!!!) přesadila bylinky, zvládla návštěvu a druhou velkou prochajdu se psem (a to chci dát ještě Avangers před večerní telkou), usedám ke psaní článku na téma týdne.

Nechtěla jsem být jizlivá, ale asi to je jedna z mých vlastností, takže sorry!
Už bývá takřka zvykem, že se mi nápady a myšlenky honí hlavou celý týden, ale sednout si a sepsat je, to bývá oříšek, a zpravidla to nechávám na poslední chvíli.

Nicméně abych byla vážně upřímná, tak tentokrát jsem se snažila spíš hledat nějakou inspiraci, jelikož jediná asociace a vlastní zkušenost by přinesly nejkratší článek, jaký bych kdy zveřejnila, neboť by obsahoval strohou, leč pravdivou větu: "Princové na bílých koních vymřeli, čekejte spíš grázla na motorce."

Článek bude sice delší, nicméně se ponese v podobném duchu (takže prosím beznadějné romanti(č)ky, aby to okno asi rovnou zavřeli, nechci být tím, papírovým čertem, co kazí radost). I má inspirace vybouchla, neboť i takové ty krásné páry, kde si pro princeznu přijel princ (to je jedno na čem, pár jich zdá se zbylo, ale je to ohrožený druh), ve finále končí u debat o prdění, dohadech o ne/zvednutém prkénku na záchodě nebo u vzájemného mačkání beďarů na zadku.

Vítejte v 21. století!
Jasně že i takové věci k partnerskému životu patří (zvlášť, pokud už jste svůj vztah posunuli i k tomu, že vám nevadí vaše močící polovička, zatímco si metr od něho čistíte zuby), nicméně je to diametrálně odlišné od všech představ, které jsme jako holčičky měly. Tatam jsou bály, úklony a líbání ručky, přičemž cudně přivřete víčka a lehce se zardíte. Ba ne. Láska je krásná, nicméně realita všedního dne si žádá své oběti, jimiž jsou právě ty naše holčičí sny a představy, které snad dobrovolně berou za své.

Zase karma…tutově!
Na druhou stranu jsem měla být připravená. Třeba je to jen škodolibost karmy, která mi chce sdělit, že jsem vždycky fandila drakům, Mrakomorům, černokněžníkům, Luciferům, všem těm větrem ošlehaným záporákům, zatímco princátkům s tvářičkou jak dětská prdelka jsem se vysmívala, tak tady to mám. I s úrokama a vším, co v těch pohádkách obvykle nezaznívalo.

Měla jsem to čekat…

Myslím, že to přežiju…
Tak tedy mužem číslo jedna v mém životě je Herbie (holky, představte si, že jeho chlupy mám i pod krajkou na spodním prádle), který je vždycky šťastný, když ráno otevřu oči nebo když přijdu domů z práce, večer co večer mi něžně chrápe do ouška, zatímco mě packama objímá kolem krku, a jako neodolatelný bonus - neodmlouvá (sice furt něco žvaní, ale naštěstí mu nerozumím, takže mě nemá šanci vytočit kecama, na které nemám náladu).

No a místo prince na bílém oři mám princeznu v bílým zabordelným autě, která je v mém životě už skoro 20 let, nejednou mě zachránila, a protože je to nejlepší kamarádka, tak i ty prdy spolu můžeme řešit, když na to přijde.

Radši to zbytečně neďoubat
A tak si tak říkám, že jsem vlastně spokojená, a pokud přijde princ na bílým (asi bych zvládla i vraníka nebo hnědáka) koni (dostane teda világoš, kde se coural) nebo další grázl, tak je asi úplně neodmítnu, ale že bych si z nich sedala na zadek, to už taky ne. Ono se časem ukáže, co se z koho vyklube, a jestli nebude lepší si to zkusit ještě nějak vyžehlit u tý karmy.

Hell
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Atunai Atunai | Web | 6. května 2018 v 21:49 | Reagovat

"Princové na bílých koních vymřeli, čekejte spíš grázla na motorce." - Jo,jo, jednadvacáté století. Jinak, skvělé přirovnání. :D
Kdybych měla tu možnost žít život v pohádce s happy endem, asi bych neodmítla. :-D

2 Hell Hell | 7. května 2018 v 5:51 | Reagovat

[1]: díky :)
To asi žádná z nás...vždyť já taky slzím u Popelky, Sněhurky a všech těch holek...dojetím, a pak smíchy, když si představím "jak to bylo dál" - tedy, že Popelčina obsese dohnala prince k šílenství a že Sněhurčina banda z lesa toho jejího brzy taky začala pěkně štvát :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se