Září 2017

Ještě nekončím!

17. září 2017 v 15:29 | Hell |  Hellena...tak trochu lifestyle
Milí náhodní a především vy věrní, pravidelní čtenáři,
protože už mi přišlo pár dotazů, zda s blogem končím nebo budu ještě pokračovat a co se děje, že jsem se odmlčela, zdá se mi, že je nejvyšší čas, abych vám o sobě dala zase něco vědět.

Období útlumu
Skutečně jsem se na delší dobu odmlčela, protože jsem procházela emocionálně i zdravotně celkem náročným obdobím a potřebovala jsem alespoň nějaký čas pro sebe. Možná to zní sobecky, ale je to právě naopak - byla jsem v takovém rozpoložení, že bych skrze články nešířila příliš dobrou náladu nebo energii, tudíž jsem se raději stáhla do ústraní. Myslím si, že není dobré léčit si skrze jakákoliv média moderní komunikace své vlastní mindráky, starosti, smutky, těžká období. Sice nevěřím na takové to "vždy a za všech okolností happy", protože nikdo nemůže být absolutně v pohodě a plný pozitivní energie pořád, ale přesto se snažím, když už chci něco šířit, tak vážně spíš tu dobrou náladu. A protože není vždy, raději mlčím a šetřím si všechnu inspiraci až na ty dny, kdy jsem zase připravená.

Inspirace byla a je!
Stala spousta věcí a mám v hlavě řadu článků, myšlenek, o něž bych se ráda podělila, ale momentálně pro změnu není příliš mnoho času na psaní. Ale slibuju, že postupně budu přidávat. Povětšinou budou tyto články inspirované prací, kde jsem moc spokojená. Respektive ani ne tak prací, protože co bych vám tak asi pořád vykládala o izolačních panelech (no ne?), ale spíše lidmi v práci, kteří jsou naprosto neuvěřitelní! Zajímá vás, jestli v dobrém či špatném…? To se dozvíte možná už v příštím článku…


Zatím se mějte moc fajn, moc díky všem, kdo jste mi/blogu, i přes delší odmlku, zůstali věrní, děkuju za vaše ohlasy a podporu a brzy na "viděnou" (nebo na vyčtenou?)!

xoxo
Hell
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se