Divokej Bill revival

8. června 2017 v 20:39 | Hell |  Kultura
"Hlavně nezapomeň na ten koncert"
Asi padesátkrát během pár dní jsem slyšela, že si nemám nic plánovat na ten konkrétní pátek, protože jdeme na koncert. Maminka sehnala tři lístky od známé, která hraje na kytaru v kapele.
Radši se moc netěšit
Popravdě jsem toho moc nečekala, a tak jsem předem ani nezjišťovala, o jakou jde kapelu, nebo co vůbec hrají. V onen pátek se mi neskutečně nikam nechtělo a byla jsem spíš trochu přiotrávená myšlenkou, že místo poklidného pátečního večera s knihou a seriálem se musím harcovat do nějakého klubu na nějaké amatéry, kteří budou hrát bůhví jak.

Nakonec jsem se kousla a jela a snažila se naladit, že to bude fajn večer. Kapela měla začít hrát v šest a ještě o půl sedmé se nic nedělo. Dřevěná židle, na níž jsem seděla, byla tak nepohodlná, že jsem chvílemi zvažovala, jestli by nebylo lepší stát. V zakouřené místnosti, kde bylo jak v pekle, se mi blbě dýchalo (a to sama kouřím). Zkrátka všechno nasvědčovalo tomu, že to bude fiasko.

Překvapení? Naprostý šok!
A pak začali hrát. Brada mi spadla do klína a bulvy přetékaly přes brýle! Okamžitě jsem přestala litovat toho, že nestrávím večer doma v klidu, protože tahle kapela opravdu umí!

Šlo o skupinu Divokej Bill Revival. No, nejsem sice fanatická fanynka kapely Divokej Bill, ale část jejich tvorby mám naposlouchanou a mám ji moc ráda. Přesto musím uznat, že DB Revival se jim absolutně s přehledem vyrovná. Jsou naprosto skvělí!

A ještě myslí na pejsky!
A co mě, coby milovnici zvířat, uchvátilo skoro stejně jako výkon kapely, je fakt, že po koncertu následovala dražba a výtěžek šel na psí útulek. Šikovní muzikanti se srdcem na správném místě - to je kombinace, kterou vážně můžu.

Rozhodně doporučuji!
Takže jestli budete mít možnost na tuhle kapelu zajít, neváhejte a jděte! Ten zážitek za to stojí!
Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jankovic Jan Jankovic | 25. června 2017 v 22:36 | Reagovat

Kámoš v této kapele dlouhou dobu hrál...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se