Ukázkový víkend - toho by se mělo využít!

9. dubna 2017 v 16:04 | Hell |  Potěšení
Sluníčko už zase tahá lidi ven
Tento víkend byl snad stvořený pro procházky přírodou, relax a dobíjení vnitřních baterek. I my jsme, samozřejmě, s Herbertem využili tu jedinečnou příležitost, vzali do baťůžku něco malého na zub, dostatek tekutin a hned ráno vyrazili do přírody!

Lidi jsou zase docela milí!
Potkávali jsme lidi se stejným záměrem (pravděpodobně) a bylo super vidět, jak jsou zase všichni dobře naladění. To sluníčko dělá divy! Bručouna rázem promění v milého pána, který se zasměje tomu, jak se rvete se psem o tenisák (zvítězila jsem), a dokonce i ta čarodějnice, která na vás vždycky kouká jako na vraha, protože její uštěkaný pidipejsek jen zahlédne většího psa a už strachy sází další bobek, s kterým už naše známá čarodějnice nepočítala - soudě dle počtu (Pozor! Změna!) zelených pytlíků, vás pozdraví a připojí úsměv (nebo něco tomu podobného…kdyby za sebou měla perníkovou chaloupku, přísahám, že bych nebyla překvapená).

Nasáváme
A tak jsme šli, běhali, zdravili se s lidmi, až jsme si konečně našli místo, kde nikdo nebyl, tudíž jsem si mohla sednout, nechat Herberta běhat, a sama zatím načerpávat ty tuny pozitivní energie.

Sledovala jsem, jak Labe sprintuje, aby už bylo v Drážďanech (tam se vážně budu muset podívat, protože tam už snad byli všichni, všichni mluví o Drážďanech, cpe se tam i voda - tak tam to musí být asi vážně dobrý), poslouchala štěbetání ptáků v korunách stromů, které už nezejí prázdnotou jako před pár týdny, sluníčko mě hřálo v zádech - jako bych byla někde mimo uspěchaný svět lidí a ocitla se na nějakém vysněném místě. Dokonalá idyla! Do chvíle, než jsem si všimla, že vlastně sedím u keříku, který tak tak visí nad vodou, a z jeho větévky na mě čumí dámská hygienická vložka, která do sebe vsakuje tak akorát tu vodu z Labe (no, tak tyhle kapky se do Drážďan už asi jen tak nedostanou) a současně paprsky jarního slunce, které neblokuju svými zády.

Moje cynické já usoudilo, že jsem přeci nemohla čekat nic jiného. A že bych ten svůj pěkně stavěný zadek měla zvednout a ty pozitivní energie raději absorbovat během pohybu, protože jak pro moje estetické cítění, tak ten můj zadek to bude lepší varianta.

No, a protože jsem si při včerejším odpoledním grand-úklidu pořezala o usušenou okrasnou trávu tři prsty (což bylo okomentováno tak, že jsou moje úrazy čím dál komičtější), a venku je zase výstavní počasí, tak dnes nic nedělám, beru Herberta a frčíme zase do přírody absorbovat.

Zkusím znova to hezké místo…třeba už se ta vložka odporoučela o kus dál a já si tam konečně budu moct přemýšlet o nesmrtelnosti chrousta a o tom, jak to dělám, že "se mi dějí věci, které se normálním lidem nestávají"

Mějte se báječně,
Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se