Filmový klub - pro koho, jak, kde?

19. dubna 2017 v 7:00 | Hell

Filmový klub - Hradec Králové

Pro koho je určený?
FK je zaměřen především obyvatele Hradce Králové a okolí v produktivním věku, kteří mají zájem o aktuální dění, diskutovaná témata sociálního charakteru. Zároveň mají chuť trávit čas zajímavým způsobem a o zhlédnutých filmech mají chuť přemýšlet a aktivně diskutovat.
Proč FK existuje?
Posláním projektu je především sdružovat a aktivizovat obyvatele HK, podporovat způsob zdravé diskuse o současných tématech a rozvíjet a udržovat zájem o sociální témata, o dění okolo nás v širším spektru.

Kolik hostů se k nám vejde?
15. Projekt probíhá v rámci programu klubové kavárny ClubCafé Pessoa, což je jeden z faktorů majících vliv na nižší počet možných návštěvníků FK. Dalším faktorem pak je skutečnost, že nižší počet je pro plnohodnotnou a časově optimálně vymezenou diskusi vhodnější.

Jak to vlastně probíhá?
Projekt zkušebně probíhá po dobu jednoho roku, a to vždy 1x měsíčně ve vybraný den v klubové kavárně ClubCafé Pessoa, která FK poskytuje prostory a zařízení, ale nabízí také návštěvníkům možnost zakoupit si zde občerstvení ve formě nápojů (teplé i studené) a menších jídel, zpravidla portugalských, dle aktuální nabídky.

Zpravidla by měl FK probíhat tak, že se promítne film, po němž bude následovat moderovaná diskuse, do níž nikdo, kdo se nechce zúčastnit, nebude nucen. Avšak je dobré mít na paměti, že FK - HK není jen o sledování filmů, ale právě o tom diskutování, sdílení postřehů, myšlenek, názorů.

Téma, název filmu, výše vstupného a především datum a čas bude vždy včas uveřejněn zde na webu, na FB stránce a přímo v ClubCafé Pessoa.

Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se