Zase se potkáme!

25. března 2017 v 9:45 | Hell |  ČK - HK
Pomalu se nám blíží dubnové setkání, na kterém budeme mluvit o knize Prokletý hrob, což je první díl série Setnovo pátrání od autora jménem Christian Jacq. A kdy se setkání bude konat? Jako obvykle v pondělí, a to 3. dubna 2017 od 18:00 v ClubCafé Pessoa (Třída ČSA 543, HK 500 03), kde si kromě povídání s ostatními čtenáři, sdílení názorů či živé diskuse můžete dopřát i něco malého s vůní Portugalska z nabídky klubové kavárny.


A co vás čeká ještě? Vybírání z následujících 3 titulů:

Frank Herbert: Duna
Sága Duna amerického spisovatele Franka Herberta patří do zlatého fondu světové science-fiction. Vypráví o pouštní planetě Arrakis, na níž se nachází jediný zdroj koření prodlužujícího lidský život a propůjčujícího člověku mimořádné psychické schopnosti. Svému autorovi získala nejen literární ceny, ale především miliony čtenářů na celém světě.

John Jackson Miller: Star Wars - Kenobi
Tatooine - drsná pouštní planeta, kde farmáři dřou v žáru dvou sluncí a snaží chránit sebe a své milované před pouštními lidmi. Je to zaostalý svět na okraji civilizovaného vesmíru. Poslední místo, kde byste hledali mistra Jedi nebo osiřelého chlapce, na jehož útlých ramenou spočívá budoucnost galaxie.
Záhadný bradatý příchozí z vesmíru, známý místním jen jako "Ben", tají svou minulost a důsledně se drží stranou. Ale když se vyhrotí napětí mezi farmáři a kmenem pouštních lidí vedených krutým náčelníkem, je Ben rovněž vtažen do boje a ohrozí svůj hlavní úkol, který na Tatooinu má.
Ben - mistr Jedi Obi-Wan Kenobi, hrdina klonových válek, zrádce Impéria a ochránce poslední naděje galaxie - už se nemůže dále otáčet zády ke zlu, ani odmítnout svůj jediský výcvik. A když je nespravedlivě prolita krev, nevinné životy ohroženy a nemilosrdný protivník odhalen, Ben nemá jinou možnost než se uchýlit k jediským znalostem a hrozivé moci Síly v nikdy nekončícím boji za spravedlnost.

Arthur Hailey: Letiště
Podkladem pro napínavý román byl skutečný případ, kdy mladý muž pojistil svou matku letící na Aljašku na vysokou částku a do jejích zavazadel umístil výbušninu.
Pokud máte ještě nějaké pochybnosti, hoďte je za hlavu a připojte se k nám! A klidně hned v dubnu. My nové členy nekoušeme a nebijeme…a když, tak ale jen krátkými novelami v paperbackovém vydání.

Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Belle Jane Belle | Web | 28. března 2017 v 18:37 | Reagovat

Ta první knížka vypadá dobře :-) .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se