Listopad 2016

Ty víš kdo...

8. listopadu 2016 v 20:11 | Hell |  Téma týdne
Ty víš kdo…

Ty…právě Ty! No, ano! Ty, kdo čteš tyhle řádky…Ať už jsi kdokoliv, jsi výjimečný člověk. Každý z nás je výjimečný. Jen si to málo uvědomujeme. Ne, není to naše vina. Nechci ukazovat prstem, čí je to vina. To ne…jen bych si moc přála, aby si každý člověk sám sebe vážil a byl sám se sebou spokojený. Takový člověk je pak šťastnější a může udělat šťastnými i druhé.

Chceš mi říct, že chápeš, ale že to není tak snadné? Nedělej to… Je to snazší, než si myslíš. Můžeš změnit svět jen tím, že sám sebe budeš mít rád. Tak to přeci zkus. Každý den, než půjdeš spát, se pochval za to, co se ti ten den povedlo. V tu chvíli nemysli na neúspěchy. Mysli na to, co jsi dokázal. Myslíš, že na nic nepřijdeš? Určitě ano! Pochválit se můžeš i za maličkosti.

Nezapomínej na to, co se nepovedlo, ale pouč se ze svých chyb či neúspěchů. Nedívej se na ně jako na to, co jsi zkazil, co nevyšlo. Vnímej je jako motivaci. Jako odrazový můstek k tomu, co příště zvládneš lépe.

Život je krásný, i když často není férový. I když občas hodně bolí. Ale to k němu patří. Se životem je to totiž jako s dokonalým člověkem - tu takzvanou dokonalost tvoří souznění jeho vnitřní a vnější krásy s jeho nedostatky.


Tak co říkáš? Zkusíš se usmát? Zkusíš se smířit s tím, kdo jsi, a milovat se? Jsi přece výjimečný…a stojíš za to!

xoxo Hell
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se