Zrušit či nezrušit? To byla otázka...

9. září 2016 v 12:05 | Hell |  Hellena...tak trochu lifestyle
Radikální rozhodnutí
Po dlouhé době jsem se přihlásila ke svému účtu na blog.cz, ale ne se záměrem napsat zase jednou článek. Chtěla jsem blog zrušit. Měla jsem pocit, že původní záměr totiž už velmi dlouho neplní.
Volný čas? To vážně existuje?
Kvůli pracím a škole nějak nezbývá čas na kulturu, v Jesličkách jsem nebyla…už ani nepamatuju! O galerii, muzeu či kinu nemluvě. Dokonce i slavnosti královny Elišky, na které se každoročně tolik těším, jsem strávila zavřená v práci.

Po nocích aspoň čtu
Co si vzít nedám, jsou knihy (letos už jsem jich stihla přečíst něco přes 70), ale knižních blogů jsou hromady. A i když knihy zbožňuji, pracuji s nimi a neskutečně mě těší si o nich povídat, myslím, že knižní blog přece jen přenechám těm, kteří už to mají zmáknuté.

Herberta jen s mírou
Abych psala desítky článků o procházkách s Herbertem - to by bylo poněkud jednotvárné (i když mě ten šaškoidní miláček denně překvapuje svými kousky…nicméně - já ho miluju, proto mi všechno, co udělá, připadá úžasňácké, ale jsem dostatečně objektivní na to, abych uznala, že pro ostatní to tak zajímavé být nemusí).

Že by přece jen…
Při hledání možnosti "smazat blog" v nastavení jsem si vzpomněla na téma týdne. Psát na téma týdne mě vždycky moc bavilo. Byla to pokaždé výzva. A vždy jsem se moc těšila, co si správci blog.cz na nebohé blogery zase vymysleli. ;-) Jen tak ze zvědavosti jsem se chtěla podívat i dnes.

A nesmažu ho!
A díky tématu pro tento týden jsem si smazání svého blogu rozmyslela. Uvědomila jsem si, že (vzhledem k statistikám návštěvnosti) existuje pár desítek lidí, kteří můj blog pravidelně navštěvují a zřejmě je zajímá, o čem píši. A kromě toho, že jim patří velká omluva za mou pasivitu několika posledních týdnů, nechci zklamat. Doteď si velmi dobře pamatuju, jak jsem byla smutná, když moje oblíbená blogerka Blažena zrušila svůj blog, nebo když jsem týden co týden chodila na jiný blog a doufala, že přibude nový článek a ono nic. Dodnes tam občas zabloudím, ale nic se nemění. A pokaždé je to zklamání. Jako když voláte starému příteli a on vám nezvedá telefon a nevolá zpátky.

No, a pokud někdo můj blog máte právě takhle rádi, nemůžu vám to udělat. Už jen proto, jak úžasná jste podpora. Tímto se tedy omlouvám a moc děkuju!

A mimochodem…jdu se vrhnout na to téma týdne!
Hell xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 9. září 2016 v 12:14 | Reagovat

Určitě pokračuj, a wow, těch knih jsi přečetla opravdu hodně, klobouk dolů 8-)

2 Hell Hell | E-mail | Web | 9. září 2016 v 12:21 | Reagovat

[1]: Páni O_O Popravdě jsem nečekala, že by to někdo mohl komentovat a už vůbec ne takhle bleskově :-) Moc děkuju za podporu, velmi si toho cením. Děkuju :-*

P.S.: No jo...Já a knihy <3 Kdyby na to přišlo (a nebylo co číst), pustila bych se i do telefonního seznamu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se