Romantika po našem

11. května 2016 v 6:30 | Hell |  Můj život s Božským
Něžná blondýnka
Vždycky jsem byla trochu jiný typ dívky. Nikdy mě nijak zvlášť netáhly diskotéky - radši jsem si doma četla. Nesnáším pečení nějakých buchet a nedej bože snad nazdobených cupcaků, cukroví (vrcholem u mě je upéct medové perníčky a zahrát si na Jacksona Pollocka - nějak "promyšleně" na ně nakydat takovou tu bílou zdobící kaši), ale vůbec mi nevadí stát celé dopoledne u sporáku a vařit, dělat domácí zavářku do polívky apod. Než romantická komedie, tak radši béčkový akčňák s mou první (a doživotní) platonickou láskou Stevenem Seagalem.
Moje představa ideálního romantického večera
A nejúžasnější představa romantického večera pro mne je dobře vychlazený lahváč, kus masa, hodit nohy nahoru, fandit našemu týmu při MS v hokeji a smět si klidně zařvat "Pojď!" nebo "Rvi to tam!", aniž by to znamenalo jakoukoliv sexuální výzvu (a když, tak až po skončení zápasu!).

Piknik jak z "Austenky"
Přesto nás nějak napadlo, že bychom si, jakmile budu mít volný den, mohli udělat hezký den. Vzít deku a jít se někam slunit. Najednou z toho byl piknik s grilovaným kuřetem a předčítání Zápisníku jedné lásky. Z té představy (och, jak sladké) mi trochu trnuly zuby - já na tu zjevnou romantiku vážně zas až tak nejsem. Ale naštěstí se zjevná romantika týká asi jen zjevně romantických lidí.

Pan Durcy každým coulem
Romantika v našem podání zahrnovala půlku kuřete v jednorázové eco krabičce s chlebem, balíček papírových kapesníků na umaštěné ruce a teplou sodovku na trávě u rybníka.
Protože zbožňuji zvířata a labutě mám ráda pro jejich elegantní zjev (zdálky, jinak to jsou pěkný mrchy), rozplývala jsem se: "Podívej, miláčku, labuť," na což se mi dostalo naprosto suché odpovědi: "No, doufám, že nebude somrovat."

Zlatý pragmatismus
Když jsme zbagrovali kuře a zbyly jen ohlodané kosti a kousek kůrky, vyvalili jsme bůčky a já začala předčítat jeden z nejromantičtějších příběhů. Asi po pěti stránkách, jsem knihu odložila, protože to byla příšerná nuda, a radši jsem Božskému namasírovala nohy.

Byl to ale krásný den. Jen příště to chce víc jídla a místo romantiky radši Saturnina.
Hell
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se