Jaro je tu!

2. května 2016 v 6:30 | Hell |  Hellena...tak trochu lifestyle
Jaro v plném proudu
Je to sotva pár dnů zpátky, kdy jsem se rozčilovala, že je jeden hezký den v týdnu a zrovna je to den, který trávím v práci. Kdosi mi při mém zoufání řekl: "Počkej, za chvilku bude těch dnů tolik, že se do některého s volným dnem určitě trefíš." A měl pravdu…
Ta rána kouzelná
Mám ráda dny, kdy se probouzím, a škvírou mezi zataženými závěsy se do mého pokoje snaží vloupat ranní paprsky slunce. Přiznávám, že dvakrát nadšená nejsem, když se mi snaží vypálit do ksichtu díru (někdy ten dojem po ránu fakt mívám), ale když se v klidu vzbudím v šeru a zahlédnu jen pár paprsků, je to něco jiného - mám se na co těšit. Těším se, že roztáhnu závěsy, otevřu okno a kromě čerstvého vzduchu pustím do bytu nový den, nové zážitky, spoustu pozitivní energie, život…

Nejradši mám podzim, ale jaro…
Můj favorit je sice podzim, ale jaro má takové kouzlo, že je v těsném závěsu. Zbožňuju ranní procházky, které člověka nabijí na celý den! Odevšud se ozývají zvuky přírody, která se předvádí a dává vědět, že je fresh a my bychom měli být též. :-D Ptáci, čmeláci - všude to žije! Do toho vůně (jo, chápu, že alergici z toho nejásají jako já, ale snad je uklidní, že si to užívám i za ně)! Všechno kvete, každý strom, každá bylinka, pampelišky září do dálky, sedmikrásky a blatouchy se nastavují slunci. Poetika, romantika…že i takovému cynikovi, jako jsem já, občas srdce poskočí radostí a dojetím.
Jsem vybavená
No, a protože mám jaro ráda, jsem na něj pěkně vybavená! Superjarní a superinfantilní tričko s medvídkem - o to jsem svůj šatník nemohla ochudit…A botičky…botičky, střevíčky, sandálky. Někomu se "zapalují lejtka" a leze na něj jaro, na mě leze moje úchylka na botičky. A tak už směle prošlapuji své lodičky a sandálky.

A protože s Herbem, když je pěkně, rádi vyrážíme do přírody s dekou, sváčou, hračkou a knihou, musela jsem porušit své - jak říká kolegyně - embargo na nakupování knih a doplnit zásobu (jo, jako bych jich snad měla málo…).
Mějte krásný den plný milých lidí, dobré nálady a upřímných úsměvů!
Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 El El | 2. května 2016 v 8:38 | Reagovat

Je az k nevire,jak jsi pozitivni clovicek.Diky za dalsi mily clanek.to se to hned vstava lip! :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se