Březen 2016

Na konci jste bojovník, nebo oběť...

10. března 2016 v 10:04 | Hell |  Hellena...tak trochu lifestyle
Vždycky to bolí
Když ztratíte člověka, na kterém vám záleží, kterého máte rádi, je to pokaždé bolestivý moment v životě každého člověka. Když s sebou ale vezme kus vašeho života, důvody, které jste měli pro své cíle, budoucnost, sny a jako bonus i vaše srdce, musíte se rozhodnout, jestli jste bojovník, nebo oběť.

Každý, kdo má nějakou takovou ztrátu za sebou, si asi prošel obdobím, kdy měl dojem, že ta osoba s sebou kamsi odnesla i smysl jeho vlastního života, chuť a sílu fungovat. Osobně mi připadá pár takových ufňukaných dnů v pořádku. Truchlení je zdravé a slzy jsou skvělými pomocníky v odplavování bolesti. Jen se to nesmí přehánět…

Oběť, nebo bojovník?
I když vás ta bolest ze ztráty svírá jako kleště a máte pocit, že se nemůžete volně nadechnout, musíte jít dál. Protože když se v tom truchlení zaseknete a budete se v něm utápět, stáváte se obětí…

Říká se, že "život patří těm, co se nepose*ou"… A je to pravda. I když něco bolí, patří to k životu. Láska a nenávist, zisk a ztráta, narození a smrt. Lidský život je koloběhem událostí, jež se opakují stále dokola, a my nejsme stroje. Proto se pořád zamilováváme, pořád zkoušíme jít za svými sny a vždycky budeme oplakávat ty, jež ztratíme. Cítíme, prožíváme, žijeme…snad i to nás dělá lidmi.

Hrát, nebo vzdát?
Lidmi, kteří přijímají život takový, jaký je a hrají tu nejlepší hru, jakou mohou, i když jim osud rozdal špatné karty. Nebo lidmi, kteří se s ním nedokáží smířit, a tak zahazují vše, aniž by zkusili vyhrát, protože své šance nechtějí vidět.

Bojujte!!!
Hell
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se