Únor 2016

Život je krásný

1. února 2016 v 6:00 | Hell |  Potěšení
Day-off
Po několika týdnech
, možná dokonce měsících přišel day off - tedy den totálního volna, kdy mi hlavou nelítaly myšlenky na to, co jsem odložila, co musím udělat, na co jsem zapomněla. A užila jsem si ho!

Zkouškové období šlo zatím jako po másle, byť občas s odřenýma ušima - avšak historie se nepídí po jedničkách a červený diplom není můj cíl, takže už zbývá jen jedna zkouška, ze které se nakonec zas až tolik nestřílí, jelikož se jedná o nepovinný předmět.

Do práce jsem všechno stihla udělat do čtvrtka, stejně jako běžný domácí úklid a artistický duovýkon s Herbertem (vyčesávání chlupů není právě naší nejoblíbenější činností).

Co mě dělá šťastnou
A díky tomu následoval páteční volný den. Zpočátku jsem byla trochu nesvá - ten pocit jsem už dlouho nezažila. Co teď? Co proboha živého budu celý den dělat?!

Nakonec se ale něco přece jen našlo. Asi hodinu jsem visela na telefonu s Božským. Udělala jsem si pořádek v knihách, které bych chtěla přečíst, připravila si čtenářskou výzvu a vyškrtala body, které jsem již od začátku letošního roku stihla přečíst.
Čím jsem starší, tím víc mě dojímají drobnosti
Odpoledne jsme se šli pořádně provětrat s Herbem. Počasí bylo jak na jaře nebo zkraje října a stihli jsme ten krásný moment, kdy už se pomalu blíží západ slunce, a nad horizontem oblohu svádí vášnivé prsty přicházející noci.

Po dokonalém dni, dokonalý večer
A jak zakončit naprosto pohodový, relaxační den, kdy si člověk každou minutou uvědomuje, jak je život báječný? Přeci tím, co ho baví! V mém případě tedy s tím, koho miluju, a hezkou knihou.

Přeji Vám krásné pondělí!
Hell
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se