Ready for winter time

10. prosince 2015 v 8:09 | Hell |  Hellena...tak trochu lifestyle
Zimu na hory
Jak jste na tom se zimou? Abych byla upřímná, mě přímo dojímá zima na horách, ale ve městě mě spíš štve. Je krásné, když padá sníh! Jenže já obvykle na prvním sněhu padám (letos jsem tuto tradici snad konečně zrušila) a ta krása dlouho nevydrží, protože během hodiny je ze sněhové pokrývky šedivo-hnědý, sněhovo-pískovo-slaný mordor, který mi se zvrácenou radostí (to podezření skutečně mám) ničí boty.

Moje verze šťastných Vánoc
A Vánoce? Asi mnohé zklamu, ale ani Vánoce nejsou moje nejmilejší svátky. Loňské jsem strávila maratonem The Walking dead aobligátního Císařova pekaře, Princezny šíleně smutné i ty se zlatem na čele nebo nafrněné jsem nechala ostatním.

Což hodlám udělat i letos. Jen seriál, na který se klepu už teď - jako babka na důchod - je Gotham…a iZombie…a kdybych je náhodou stihla příliš rychle, serialycz mají dostatek munice pro můj záměr.

Ne, nebojuji proti Vánocům. Jen jsem přirozeně v těch svátečních dnech přecitlivělá a přespříliš rozněžnělá (ano, to i přesto, že je až tak nežeru), takže Gotham je prevence slzení u šťastných vánočních konců.

Tradice jsou fajn
Pravdou ale je, že i já mám svoje tradice. Každoročně si na Štědrý den pouštím Ukradené Vánoce Tima Burtona a mezi svátky si čtu Vánoční koledu od Charlese Dickense.

Boty, verze 2.0
Letos jsem ale na ten zimní čas vybavená! Fungl nové kozajdy od maminky už zvesela zajíždím. Verzi 1.0 jsem měla od téže značky a pár let jsem v nich zimu zvládla, takže verze 2.0 byla celkem jasná volba.
Žalud
V čepici sice vypadám jak žalud, ale snad 70% tělesného tepla uniká hlavou…no, tak to radši budu vypadat jak žaloudek, ale bude mi pěkně teplíčko!
Napečeno taky mám
Nerada peču, ale perníčky mě prostě baví! Asi proto, že jich nakonec stejně nejvíc sežeru já sama…

Jedu advent
Spolužačka a kamarádka v jedné osobě je budoucí designérka, tak na mě má asi designérský vliv…a taky vedoucí z práce, s níž jsem byla na vánočních trzích, a která mi ukázala super blbosti, kterými se dá ozdobit adventní věnec. Takže letos i já mám adventní svícen…

Už jen balit
A když už jsme u těch Vánoc, tak i většinu dárků už mám pohromadě! Stačí už jen zabalit, což mě vlastně na těch dárcích baví nejvíc…

Okey, tak jako v Nekonečném příběhu…Pojď si pro mě, Gmóku…totiž zimo!, nebojím se tě!
Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se