Nestíhám, ale miluju to!

17. srpna 2015 v 13:43 | Hell |  Hellena...tak trochu lifestyle
Nestíhám a nestačím
Tak jsem si myslela, že si poslední prázdniny užiju ještě jako studentka. Budu sledovat kulturní akce a zpravovat vás o nich, budu pravidelně přispívat na téma týdne…Bohužel a bohudík, člověk míní - však to znáte. Hned zezačátku jsem měla práce nad hlavu, za což jsem ráda, protože mě obě mé práce baví. Jak brigádničení v knihkupectví, kde coby milovnice knih v podstatě relaxuji při povídání si o knihách a rozšiřuji si obzory při vyhledávání knih, které zákazníci shání, tak i (nebo spíš vlastně hlavně) moje druhé působiště. Od června pracuji v pardubické reklamce, kde si nemůžu vynachválit své šéfy i kolegu - všichni jsou tam tak ochotní a od mých nadřízených by se leckdo mohl učit, co to je pozitivní motivace zaměstnanců! Kdo to má taky tak, jistě chápe, ostatním mohu říct jen toliko, že je to víc, než by si člověk v dnešní době mohl přát.
Nastoupila jsem do Spinda jako amatér bez zkušeností a o to víc mě těší, že mi v práci věří, podporují, a dokonce jsou s mými dosavadními výsledky natolik spokojeni, že mi zajistili kurz copywritingu, abychom mohli tuto službu prezentovat jako skutečně profi.

A to je dnes, když vás obvykle bez praxe nikam nechtějí, vážně zázrak.
Jen teď poněkud bojuji s časem. Práce mě vážně baví, takže jí věnuji dost času, k tomu výzkum na diplomovou práci, snažím se pravidelně posílat své recenze na knihy, Herbie, a tak už moc času nezbývá na to ostatní. Pomalu se dostávám do bodu, kdy nevím, kde mi hlava stojí. Ale víte co, je to vážně super! Každý týden mi sice uteče jako dva dny, ale asi jsem nikdy nebyla spokojenější sama se sebou.
Konečně už chápu všechny ty články o tom, jak je pro člověka uspokojivé, když dělá práci, která ho baví a vnitřně naplňuje. Pravdou ale je, že jsem tak trochu pohrk, takže - jak jsem si už vyzkoušela - se neobejdu bez pečlivě naplánovaného harmonogramu. Vřele doporučuji, vážně. Ne vždycky to vyjde, ale je super, když máte alespoň nějakou - nežli vůbec žádnou - představu, kdy máte co dělat a hlavně (!!!) kdy si máte udělat čas pro sebe, jinak by se člověk zbláznil, nebo vyhořel... Takže pohodový večer s dobrou knihou a miskou oliv je hotový balzám.
Takové "poloprázdniny" jsem si ale přece jen udělala…měla jsem (jako už tradičně každé léto) úraz, tentokrát nohy, takže jsem si měsíc poležela doma. Pro Spindo šlo pracovat od stolu, takže jsem nezahálela, ale jinak jsem tuhle svou verzi prázdnin strávila v posteli u filmů a seriálů (Doporučuji Zlobu - královnu černé magie s Angelinou Jolie a seriál iZombie).
Až na tu drobnou "recidivu" s úrazem tak docházím k závěru, že tato rubrika je nazvaná "…tak trochu lifestyle" a já jsem nadšená, že mým životním stylem je v poslední době práce, která mě baví.
Pokusím se však nezahálet ani zde. Právě připravuji rozhovor s hradeckou spisovatelkou Zuzkou Hlouškovou a věřte, že je na co se těšit!
Mějte se fajn,
Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se