Už je to tady!!!

5. března 2015 v 7:30 | Hell |  Potěšení

Už je to tady!!!

Je mi už o něco lépe a Herbie není z těch, co by mi toleroval nějaké válení se v posteli. No a pokud jde o mě, zatímco jsem sledovala sluníčko a takřka blankytnou oblohu jen z okna naproti své posteli, nemohla jsem se dočkat, až mi bude aspoň trochu lépe, abych zvládla alespoň hodinovou procházku. Konečně ten den nastal! Nejen, že mi čerstvý vzduch udělal dobře, ale když jsem viděla, co už je venku rozkvetlých sedmikrásek a že dokonce můj oblíbený strom už má na proutí pupence, z nichž co nevidět začnou růst lístky, vlilo mi to do žil pěknou dávku energie!

A aby toho nebylo málo, dorazilo ještě jedno přání k narozeninám. Od kamarádky z Anglie a je prostě úžasné, protože je fialové a jsou na něm kytičky a motýlci, tudíž je dokonale jarní. A kdyby nebylo dostatečně dokonalé už samo o sobě, tak ho moje kamarádka dovedla k dokonalosti vzkazem, jenž do něj vepsala, o tom, že se uvidíme v červenci.

Jaro je už zkrátka všude! Když jsem psala o tom, že ho cítím ve vzduchu, že už je takové malé předjaří, mnozí si ťukali na čelo s tím, že venku ještě leží sníh...a hle - je to tu! Jaro je na obloze, jaro je na zemi, jaro uvidíte v mých očích a jaro jsem měla i v poštovní schránce!

Je jaro a já jsem tááák šťastná!

Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se