Pětadvacet v pyžamu

4. března 2015 v 12:31 | Hell |  Hellena...tak trochu lifestyle

Pětadvacet v pyžamu

Jak už jsem zde zmiňovala, já nejsem právě zastáncem nějakých oslav na své narozeniny. Ale přece jen...pětadvacet je zlom a myslela jsem, že to by za nějakou menší oslavu mohlo stát. Tak jsem nakonec slavila tak, jak je mi to posledních pár let vlastní. V pyžamu s čajem. Jenže tentokrát to neměl být protest proti dalšímu roku, ale spíš nedobrovolné uvěznění, jelikož mám zápal plic.

Zpravidla mé narozeniny provází narozeninová deprese z toho, že už je mi zase o rok víc a zase jsem nestihla všechno, co jsem za ten rok chtěla stihnout udělat, mít, dokázat...letos jsem si řekla, že mi bohatě stačí horečky a na nějaké smutnění se můžu vybodnout!

A tak jsem si vytáhla své nejinfantilnější pyžamko, na zmrzlé nožky natáhla ty nejinfantilnější domácí papučky, co mám, a pod dekou povlečenou do nejinfantilnějšího povlečení s postavičkami známými z Medvídka Pú jsem se dívala na animované pohádky.

Takto strávené narozeniny mi ještě zpříjemníly desítky přátel a kamarádů, kteří si udělali chvilku, aby mě od rána bombardovali telefony, sms zprávami nebo upozorněními na facebooku a samozřejmě rodiče, na něž je, (nejen) pokud jde o dárky, spolehnutí - takže můj oblíbený parfém a další orchidej. A k tomu můj nejoblíbenější dort: Harlekýn...


Na smutnění vlastně vůbec není čas, neboť společnost mi dělá Herbie, který se po mně válí a tváří se u toho, jako když hlídá.

Takže...další narozeniny jsem přežila a pokud jde o ten zápal plic, je mi už daleko líp.

Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se