Báječný víkend!

9. března 2015 v 10:55 | Hell

Báječný víkend!

Vše začalo vlastně už koncem týdne, když se mi udělalo lépe. Jsem přesvědčená, že účinek ATB kvalitně podpořil i Božský, když mi volal, že mě musí vidět, a tak se alespoň na minutku zastaví, aby mi "vlípnul pusu". Nezůstalo u jedné a jelikož jsem jeho princezna, polibkem zlomil zápaloplicovou kletbu. A tak jsem se konečně mohla pustit do jarního úklidu...

Ten už byl potřeba jako sůl! Jednak není můj pokoj právě tanečním sálem a jednak mám spoustu věcí, z čehož vyplývá, že jarní úklid byl nasnadě už proto, že bylo třeba můj skromný prostor provzdušnit. Nejsem sice bordelář, ale zároveň Monicu z kultovního seriálu Přátelé byste ve mně taktéž hledali asi marně. Přesto jsem večer seděla ve svém křesle s oblíbeným bylinkovým čajem a kochala se nově vzniklým prostorem (dost věcí zahučelo do popelnice) a čistotou. Jaro už zkrátka vklouzlo i do mého pokoje.

A taky jsem si udělala radost ještě k narozeninám...pořídila jsem pořádné balení jednoho ze svých oblíbených parfémů: Beckham Intimately Yours

V sobotu ráno jsme šli s Herbem na menší procházku a já zbytek dne strávila jako vzorná studentka u studijních materiálů, což mě vyčerpalo natolik, že jsem večer nutně potřebovala mezi lidi, kteří se baví o úplně jiných tématech, než je etnicita, nacionalismus či sociolingvistika. A tak jsem zamířila rovnou do svého oblíbeného baru, kde jsem pár známých překvapila tím, že jsem celý večer pila džus nebo kofolu. Zpočátku jsem si nebyla jistá, jestli to byl dobrý nápad a jestli se spíš nepůjdu domů zahrabat do svého motýlího pelíšku, ale netrvalo dlouho a z večera se vyklubal legendární večer!
Já jsem z něho nadšená o to víc, poněvadž si celý pamatuji, aniž by cokoli bylo obestřeno pověstným alkoholovým hávem.

Nedělní dopoledne zabodoval tatík s kytkou mých zamilovaných tulipánů a přáním k MDŽ...

Nedělní odpoledne se skoro vždy nese v duchu procházky s Herbouškem. Je to vlastně takový náš rituál. Ať je týden jakkoliv náročný a mám úkolů nad hlavu, v neděli zkrátka vypustím vše kromě Herberta. Popravdě je to nejlepší recept na dobití vnitřních baterek.

Ptala jsem se své nejlepší kamarádky, jestli nevezme svou jackrusselici Rachel a nepůjde s námi na procházku, ale přišla s lepší nabídkou - že se se svým snoubencem a jedním kamarádem chystají do Babiččina údolí, a tak jestli se přidáme. Jakpak by ne!

Bylo tak nádherně, že to snad nelze ani popsat! Užívali jsme si to my i Rachel s Herbem. Cestou domů mi Herbie usnul pod nohama, přičemž jednu použil jako polštářek. Já vytuhla krátce po příjezdu. Asi jsem trochu přecenila své síly, jelikož jsem z té procházky, která nebyla nijak fyzicky náročná, ale já očividně nejsem ještě úplně ve formě, pořád trochu unavená. Ale když tu tak koukám na Herba chrupajícího mi na posteli s hlavou - jak jinak - na polštáři, říkám si, že nejsem sama. (A to já jsem na rozdíl od něj zvládla v noci ještě další díl svého oblíbeného seriálu Živí mrtví...)

Přesto můžu jen konstatovat, že jsem si víkend užila a načerpala dostatek energie na hromadu úkolů, které mě tento týden čekají.

Přeji všem krásné pondělí!

Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sonina Sonina | 9. března 2015 v 13:04 | Reagovat

... ano! už to jaro cítím také! :) :)

2 HellenaF HellenaF | E-mail | Web | 9. března 2015 v 22:14 | Reagovat

[1]: no konečně! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se