Příliš velká očekávání

25. února 2015 v 21:27 | Hell |  Můj život s Božským

Příliš velká očekávání

Nepřítelem každého vztahu jsou nepřiměřená očekávání. Nebo možná spíše jakákoliv očekávání. A tak se čas od času ukáže, že ani Božský nemá jen božské chvíle.

A tak si vymýšlím program pro sebe a Herberta na zbylé dny volna a snažím se nemyslet na to, jak jsem zklamaná. A snažím se nemyslet na své blížící se narozeniny, které - jak už teď čekám daleko spíš, než dechberoucí překvapení - Božský opět zazdí. Ne, že bych bůhví jak milovala oslavy svých narozenin, ba naopak, ale přece jen...myslela jsem, že 25 stojí za oslavu, ale asi jsem se spletla.

A taky se snažím nepřemýšlet o tom, jak je možné, že člověk, který vás dokáže udělat nejšťastnějším člověkem pod sluncem, přestože se nic moc nedaří, vás dokáže během chvíle zase pěkně srazit z obláčku číslo deset. A přistání bývá tvrdé. Sakra tvrdé...

A tak jsem dnešní podvečer strávila činností, jíž jsem se dlouhé roky vyhýbala - pečení dezertů. Od kamarádky jsem dostala recept na vynikající a celkem jednoduchý koláč. Ingredience jsem sice musela zlehka zaměnit, takže koláč není hruškový s oříšky, ale broskvový se skořicí, nicméně jsem na sebe vážně pyšná! Povedl se a...nemožné se stalo skutečností, on se dá i jíst!

A večer asi strávím s knihou a Herbertem v náručí...

Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se