Čtenářský klub - Hradec Králové

24. února 2015 v 14:19 | Hell
Zdravím všechny!
Nedávno jsem v jedné skupině na FB zaregistrovala dotaz na to, zda v Praze funguje klasický knižní (čtenářský) klub. Už delší dobu jsem uvažovala, že bych něco podobného ráda založila a tento dotaz bylo asi takové to nakopnutí, které mi scházelo. Slovo dalo slovo, a tak jsem Čtenářský klub založila. Zatím funguje ve formě skupiny na FB (protože kdo není na FB neexistuje), ovšem v rámci svých kontaktů se snažím o inzerci i jinde.
1x měsíčně, a to vždy druhé pondělí v měsíci zorganizuji setkání, kde nejen že probere knihu, která se četla - jak se líbila/nelíbila a proč, kdo ji ani nedočetlo a proč apod., ale současně si zadáme knihu na další měsíc.
Tahle volnočasová aktivita se mi vždy zdála jako smysluplné využití času a taky je to příležitost poznat nové lidi.
Tímto bych ráda pozvala kohokoliv, kdo má zájem stát se členem mého Čtenářského klubu (nejde ani o sektu, ani o skupinu, která z vás bude tahat peníze ve formě příspěvků apod., ne díky!) a jedenkrát měsíčně se sejít v Hradci Králové a popovídat si, napiště mi mail na helus.frydrychova@seznam.cz (do předmětu napište Čtenářský klub) a na FB klub najdete na této adrese.

První setkání se bude konat 9. 3. 2015 v 17:00 v klubové kavárně Café Pessoa (Třída ČSA 543/29, HK - u Grandu, druhý vchod od České spořitelny, na dveřích bude cedule Čtenářský klub). Na tomto setkání se členové seznámí, popovídáme si o tom, co kdo od klubu očekává, kdo co rád čte, projdeme organizační věci (např. kdo se ujme postu mého zástupce, když budu nemocná a nebudu moct zorganizovat setkání) a domluvíme se na knize, abychom následující měsíc (duben) už mohli zvesela diskutovat. Tak piště, přidávejte se a pojďte poznat nové lidi!
Hell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anafory Anafory | E-mail | Web | 26. února 2015 v 21:05 | Reagovat

Do toho bych šel, ale jen pokud by se to týkalo klasiky, něco jako LitErární večery (https://www.facebook.com/LitErarnivecery?fref=ts).

2 HellenaF HellenaF | E-mail | Web | 1. března 2015 v 12:46 | Reagovat

[1]: Klasickou literaturu chci samozřejmě zahrnout taktéž, ovšem nebude to jen o ní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se