Slova

4. července 2014 v 17:00 | Hell |  Co se děje?
Jen slova...

Asi každý z nás už někdy na vlastní kůži pocítil, že slova dokážou bodat víc, nežli nůž, pálit víc, než by dokázal oheň, zkrátka ublížit mnohem víc, než kterákoliv zbraň.

Ale co když se dostanete do situace, že tím, kdo pár slov užijete tak, že je z nich rázem zbraň hromadného ničení, jste právě vy? Co následuje? Pachuť viny na jazyku, bezesné noci, proudy slz, lítost a vědomí, že jste ztratili něco, co se nedá koupit, co je tak těžké získat - něčí důvěru.
Ne, že by mi bylo nějak do zpěvu, ale pořád mi zní v hlavě Kollerova skladba Čas nejde vzít zpátky...Moje černé svědomí na mě křičí refrén z plných plic a já se nějak nemůžu vzpamatovat z toho, kde se ve mně vzala taková zloba, taková zákeřnost, taková hořkost, když taková ve skutečnosti nejsem. No, mí strážní andělé mě opravdu nezachránili, patrně to ten večer byli opravdu luciferové...Pod rouškou noci v alkoholovém opojení jsem ublížila těm, na kterých mi tolik záleží, za které bych se do posledního dechu rvala jako tygr.
Mám jediné štěstí - jsou lepší, než já, protože mě neodepsali a snad tak mám ještě možnost jejich důvěru znovu získat...jen si nejsem jistá, jestli najdu důvěru v sebe sama.

Kdyby tak šlo vrátit čas...kdybych tak mohla napravit, co jsem způsobila...Kdybych už tak konečně začla používat tu kouli, co nosím na krku...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se