Divadelňák - Hradec Králové

3. července 2014 v 12:26 | Hell |  Kultura
Iron Maiden Revival

Poslední den divadelního festivalu v Hradci Králové se nesl v duchu pořádného metalu. Sešla jsem se na Kavčím plácku se svými přáteli a panem Božským. A společně jsme zvědavě čekali na začátek koncertu. Kapela se nejprve rozehrála na kvalitních peckách od Jiřího Schelingera. Zazněl například Lupič Willy a Nám se líbí. Pak začal samotný koncert, který vzbuzoval různé ohlasy. Někdo byl nadšený, někdo ne příliš. Pokud můžu mluvit za sebe, my jsme si to s mým Božským užili. Run to the hill dali prostě parádně!

Poté, co jsem do sebe během koncertu nasypala dvě třešňové čtvrtnáctky, rozloučili jsme se s přáteli a šli se s Božským najíst. Ve stanu na náměstí bylo sice poměrně chladno, zato marinovaná krkovička s pečeným bramborem a jogurtovo-česnekovou majonézou a hrstí čerstvé zeleniny nám počasí vynahradila.
Takže co letoší divadelňák a já? Jo! Letos jsem si ho užila! Dobré jídlo (ať už to byla grilovaná kýta nebo zmíněná krkovička), ochutnala jsem medové a třešňové pivo, dobří lidé (s přáteli je člověku vždycky dobře), dobrá hudba...takže za mě jedno velké JO! Jen doufám, že příští rok mi snad vyjde více akcí v rámci festivalu.

A aby Hradec neusnul, včera začal další festival Rock for people na letišti, který letos navštíví má platonická (doživotní) láska - Steaven Seagal!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se