Kultura na léto

25. června 2014 v 7:00 | Hell |  Hellena...tak trochu lifestyle
Kultura na léto

Jeden velký strašák letošního roku (státnice) je za mnou (a dokonce už mi to došlo, že už to mám za sebou). V závěsu se táhly přijímačky na navazující magisterské studium, které probíhaly v minulém týdnu a - asi při mně stáli všichni svatí - byly úspěšné. Což znamená...

O víkendech jsem sice zavřená od rána do večera v kanceláři, ale od pondělí do pátku mám tak nějak prázdniny...Nechci zbytečně ztrácet čas, takže minimálně jeden den v týdnu chci trávit výzkumem na diplomovou práci. Ale co se zbylým volným časem...?

Je léto!!! Venku krásně, chce to tohle období využít! Onehdy jsem v knihovně - bůhví proč - vzala do ruky průvodce Hradcem Králové. Tuto knihu jsem si půjčila a včera večer jsem se k ní konečně dostala...A při pročítání těch několika stran obohacených o fotografie mě to napadlo! Už vím, jak strávím své volné letní dny!!!

Projdu si všechna zajímavá místa ve svém rodném městě s tím, že si je nejen prohlédnu, ale najdu si k nim i pár informací. A na zajímavá místa lze narazit i v blízkém okolí Hradce Králové, takže do konce svých prázdnin - tedy do konce září - je navštívím! Chlum - památník bitvy 1866, zámek Hrádek u Nechanic, Chlumec nad Cidlinou, Smiřice a konečně si zajedu na Kuňku...4 roky jezdím do Pardubic a nejednou jsem si Kuňku prohlížela z okénka autobusu. Přesto jsem za celou dobu nenašla jediný den, který bych se tam zastavila, a tak i to toto léto napravím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se