Kultura na léto

25. června 2014 v 7:00 | Hell |  Hellena...tak trochu lifestyle
Kultura na léto

Jeden velký strašák letošního roku (státnice) je za mnou (a dokonce už mi to došlo, že už to mám za sebou). V závěsu se táhly přijímačky na navazující magisterské studium, které probíhaly v minulém týdnu a - asi při mně stáli všichni svatí - byly úspěšné. Což znamená...

O víkendech jsem sice zavřená od rána do večera v kanceláři, ale od pondělí do pátku mám tak nějak prázdniny...Nechci zbytečně ztrácet čas, takže minimálně jeden den v týdnu chci trávit výzkumem na diplomovou práci. Ale co se zbylým volným časem...?

Je léto!!! Venku krásně, chce to tohle období využít! Onehdy jsem v knihovně - bůhví proč - vzala do ruky průvodce Hradcem Králové. Tuto knihu jsem si půjčila a včera večer jsem se k ní konečně dostala...A při pročítání těch několika stran obohacených o fotografie mě to napadlo! Už vím, jak strávím své volné letní dny!!!

Projdu si všechna zajímavá místa ve svém rodném městě s tím, že si je nejen prohlédnu, ale najdu si k nim i pár informací. A na zajímavá místa lze narazit i v blízkém okolí Hradce Králové, takže do konce svých prázdnin - tedy do konce září - je navštívím! Chlum - památník bitvy 1866, zámek Hrádek u Nechanic, Chlumec nad Cidlinou, Smiřice a konečně si zajedu na Kuňku...4 roky jezdím do Pardubic a nejednou jsem si Kuňku prohlížela z okénka autobusu. Přesto jsem za celou dobu nenašla jediný den, který bych se tam zastavila, a tak i to toto léto napravím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Grácias por su visita y tienes un buen día! Hell
Vedu Čtenářský klub v HK. Zájemci pište na mail, případně na FB vyhledejte skupinu Čtenářský klub - Hradec Králové. ;-)