Líbat se mají žabáci

27. února 2014 v 7:15 | Hell |  Můj život s Božským
Jako dětem nám často vypráví a předčítají pohádky. Během dospívání nás chuť poslouchat a číst pohádky opouští, protože chceme raději žít vlastní život. Je nám fuk, jak měla Popelka těžký život, protože naše problémy jsou mnohem skutečnější.

Vlastně si ani nevšimneme, že ty pohádky chceme poslouchat dál, jenže už ne od maminek a babiček. Zvláště my ženy toužíme po tom, aby se náš život zázrakem přeměnil v pohádku. Čekáme na prince. Hledáme prince. Věříme, že náš nový partner by mohl být náš princ.

Není. Žádný muž není. Princové totiž tak nějak neexistují. Nemělo by to být až takové překvapení. Vždyť my taky nejsme zrovna princezny. Copak vás ráno budí místo budíku skřivan, šaty na vás oblékají kouzelné sudičky a bordel za vás uklízí lesní zvěř? Myslím, že ne...

Osobně doufám, že už jsem dostatečně poučená, že princové opravdu nejsou a nebudou. A vlastně ani pohádky opravdu neexistují.

A i kdyb snad existovaly, tak se v nich nikdy nemá líbat kouzelný dědeček, ale žabák. Je to sice nechutné, ale teď už chápu, že to má svůj dobrý důvod. Je lepší chytit exém, než mít zlomené srdce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se