Duben 2013

BioCentral NASLEPO

21. dubna 2013 v 7:10 | Hell |  Kultura

BioCentral NASLEPO

Znovuotevřené kino Central v centru Hradce Králové přišlo s projektem BioCentral NASLEPO. O co jde? O odvážné diváky a překvapení. Jednou za měsíc dramaturgové kina vyberou nějaký film, jenž pustí divákům, kteří vůbec netuší, na co se budou dívat. A jak je to s placením? Prakticky jako na csfd.cz! Film ohodnotíte takovou finanční částkou, kterou uznáte za vhodné až na konci promítání podle toho, jak se vám líbil/nelíbil. A ještě jednou věcí si můžete být jistí: pokud jste film již viděli, dostanete v baru kina pivo zdarma jako kompenzaci za ztrátu času.
Filmy za to opravdu stojí! Například minulý měsíc to byl snímek Ruby Sparks...Další promítání se chystá v pondělí 29. 4. 2013, tak přijďte podpořit naše malé krásné kino a vynechte jednou ta profláklá multikina, kde smrdí popcorn a musíte sedět na předem určené sedačce. :-)

Nedočkavost

14. dubna 2013 v 19:13 | Hell |  Téma týdne

Nedočkavost. Už když to vyslovím, mám co dělat, aby mi nezačaly cukat koutky. Jde totiž o jednu z mých vlastností, na kterou nejsem zrovna pyšná. Většinou mi totiž komplikuje život. Čeho se obvykle nemůžu dočkat? To je různé, nového alba oblíbené kapely, nového filmu Tima Burtona, dalšího dílu 2broke girls, až se mi dovaří rýže k oblíbenému japonskému jídlu...Ale asi nejsilněji se nedočkavost projevuje ve spojení se školou - nemůžu se dočkat začátku semestru, konce semestru, konce zkouškového...- a se srdečními záležitostmi - první schůzka, první pusa, první návštěva bytu nového partnera...Všechna tahle poprvé jsou jako stvořená k nedočkavosti!

I teď se nemůžu dočkat...až mi přijde zpráva od nového potencionálního partnera...až se dokopu k tomu, abych konečně začala psát eseje, které mám za pár dní odevzdat...až se konečně odhodlám začít psát bakalářskou práci...Ale hlavně se nemůžu dočkat, až konečně jednou dostanu rozum!
Hell

CD Tegan and Sara - Heartthrob

14. dubna 2013 v 17:27 | Hell |  Recenze

Tegan and Sara - Heartthrob

Identická dvojčata Tegan a Sara pocházející z Kanady nám po čtyřech letech naservírovala další studiovou indie popovou desku, která má co říct! Najdete na ní plno chytlavých melodií a textů, které se vám zavrtají do hlavy a při druhém poslechu se přistihnete, že už si zpíváte s dvojčaty. Vyjma třech písní (Closer, Drove me wild, How Come You Don't Want Me ), na kterých se ale i tak podílela, jsou autorkami celé desky Tegan a Sara.

Ve Spojených státech a v Kanadě Heartthrob bourá přední příčky hitparád a já se vůbec nedivím!

Je to svěží, má to náboj a na mě osobně to působí jako koncentrace jara, takže vřele doporučuju!
A tady jako ochutnávka moje oblíbená skladba - Goodbye, goodbye
Díky za návštěvu i případné sdílení! Smějící se